Następna wyjątkowa oferta już w piątek 27 maja.

Pracownik Działu Kontroli Finansowej

Miejsce pracy: Piaseczno k/Warszawy

Piaseczno

Oferta pracy
Elea Polska Sp. z o.o., należąca do Auchan Retail Polska (ponad 302 000 pracowników na całym świecie) jest właścicielem sieci supermarketów SIMPLY Market. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i w związku z planowanym dalszym rozwojem, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w przeprowadzeniu rzetelnej kontroli realizacji planów finansowych Spółki zgodnie z zachowaniem zasad rachunkowości.
  • Kontrola i analiza realizacji zadań budżetowych (analiza odchyleń).
  • Terminowe przygotowywanie finansowego zamknięcia miesiąca.
  • Sporządzanie z uzgodnioną częstotliwością raportów dotyczących wyników osiąganych przez sklepy.
  • Inicjowanie oraz wdrażanie projektów zwiększających efektywność i ograniczających koszty.
  • Terminowe i spójne opracowywanie projekcji i prognoz finansowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z analizą finansową, raportowaniem, budżetowaniem, analizą kosztów
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość aplikacji typu ERP (Oracle, Hyperion Essbase)
  • Odpowiedzialność i profesjonalizm
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, systematyczność
  • Terminowość w realizacji zadań i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Energia w działaniu.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo system premiowania
  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej w tym: nieograniczony dostęp do lekarza pierwszego kontaktu, dostęp do wybranych lekarzy specjalistów oraz dostęp do szeregu specjalistycznych badań medycznych
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego, w tym:
bony na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia, bony dla dzieci z okazji Mikołajek, bony dla dzieci w wieku szkolnym,                                     dofinansowanie do letniego wypoczynku, dofinansowanie do żłobka i przedszkola, karty żywieniowe, pomoc w trudnych sytuacjach                 losowych.

Oferta dotyczy:

  • Centrala Piaseczno, ul. Puławska 46, woj. mazowieckie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Grupa Auchan
PRODUKT TYGODNIA