Następna wyjątkowa oferta już w piątek 27 maja.

Aktualności

Najnowsze wydarzenia

Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Czekolady


Konkurs z okazji Międzynarodowego Dnia Czekolady

 

Loga2

Zapraszamy do udziału w konkursie, organizowanego przez supermarkety SIMPLY oraz firmę WEDEL z okazji Międzynarodowego Dnia Czekolady, który przypada w dniu  4 września. Do wygrania: zestaw 3 dużych czekolad mlecznych WEDLA  (różne smaki) dla pierwszych 30 osób, które przyślą poprawne odpowiedzi. Dodatkowo dla pierwszych 3 osób – oprócz czekolad Książka kulinarna z serii W kuchni z WEDLEM pt.”Czekolada i nie tylko”. Jeśli ktoś zatem lubi czekoladę, ma szansę na prawdziwą ucztę! Co zrobić, żeby wygrać? To proste. Po pierwsze – przeczytaj regulamin.

REGULAMIN Regulamin Konkursu CZEKOLADA

Następnie  wyślij mailem w terminie podanym w regulaminie zgłoszenie na adres box@auchan.pl wpisując imię i nazwisko, wiek (pełnoletni/nieletni), adres do korespondencji, telefon kontaktowy. Uwaga – w przypadku uczestników nieletnich konieczne jest przesłanie skanu (lub zdjęcia) zgody rodzica lub opiekuna na udział w konkursie. Wzór zgłoszenia dziecka do udziału w konkursie znajdziesz w regulaminie. W terminie podanym w regulaminie otrzymasz formularz konkursowy z pytaniami. Aby zapewnić wszystkim uczestnikom równe szanse formularz będzie wysłany do wszystkich jednoczesnie. A treraz już działanie na czas. Trzeba jak najszybciej odpowiedzieć na pytania i wysłać. Im szybciej tym większa szansa na wygraną.

Zwycięzcy otrzymają informację mailem, a lista zwycięzców będzie opublikowania na stronie internetowej w zakładce Aktualności (imię i pierwszą literę nazwiska oraz miasto).

Życzymy wszystkim powodzenia!

 

Plakat

 

« powrót
PRODUKT TYGODNIA